Фабрика MERIDIANI - салон елітних меблів Comodo
Контакти салону Comodo
Салон меблів COMODO м. Київ, вул. Саперне Поле, 12, (067) 406-67-04(050) 442-30-14
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

MERIDIANI (Італія)

Компанія MERIDIANI (Мерідіані) народилася в 1996 році завдяки простій, але пристрасній ідеї Лори Ферраро Крості, дружини засновника компанії Ренато Крості, створити нову домашню колекцію меблів і аксесуарів з впізнаваним стилем, який був би завжди актуальним, відповідав сучасній моді, але походив з минулого і був би поза часом.

Перша пробна колекція з'явилася вже навесні 1996 року і була повністю проведена в Італії на виробництві, що належить родині. Вона була результатом ентузіазму і співпраці між Лорою і дизайнером Андреа Паріо - арт-директором бренду. У тому ж році колекція була показана в першому ателє в Мілані і справила найпозитивніше враження завдяки багатому текстильному асортименту, який з тих пір є відмінною рисою всього бренду.

Успішний показ і відмінна зворотний зв'язок від інсайдерів і клієнтів призвели до того, що в 2000 році компанія приступила до створення та просування першої офіційної колекції під маркою MERIDIANI (Мерідіані). Дуже сприяв успіху нового бренду попередній тридцятирічний досвід, набутий раніше у виробництві високоякісних меблевих прокладок і м'яких ліжок.

У 2016 році MERIDIANI (Мерідіані) приєдналася до IDB (Italian Design Brands S.p.A.) з метою зміцнення і без того важливого присутності на міжнародних ринках. Другий стратегічним завданням був розвиток синергії в інноваційних галузях за допомогою цифрових процесів перетворення, загальних комерційних планів і нових каналів збуту.

HOME - це колекції меблів та аксесуарів MERIDIANI (Мерідіані) поза часом, елегантна і без надмірностей, наповнена життям і дуже сучасна. Це відмінний стиль, натхненний новою класикою, який залишає простір для особистої інтерпретації кожного предмета. Це меблі для вітальні, спальні, їдальні, бібліотеки і терас. Це красиві форми, точні пропорції, відточені лінії. Всі предмети колекції мають схожі деталі, високоякісні матеріали і техніку обробки. Це зроблено для того, щоб дати вам можливість відчути, як внутрішній простір стає єдиним цілим з зовнішнім, а загальна стилістика елегантності пов'язує їх ще більше.

Натуральна шкіра в обробці MERIDIANI (Мерідіані) виглядає і м'якою, і одночасно зернистої. Природність шкур тварин підкреслюють грубо оброблені шви. Дорогі тканини, текстури, як ніби-то вкрадені з найбагатшого гардероба, натуральні волокна - бавовна, оксамит і синель, елегантні нитки, що прикрашають кушетки, крісла для ліжок і шезлонги, - всього й не перелічити! Колекція HOME пропонує вам більше, ніж просто комфорт і красу, вона дарує вам справжню розкіш відчуттів.

Всі
Стіл
Стілець
Дзеркало
Стелаж
Ліжко
Комод
Тумба приліжкова
Банкетка
Диван
Кутковий диван
Диван на ніжках
Модульний диван
Крісла
Пуф
Обідній стіл
Журнальний стіл
Лавка
Диван-шезлонг
Salone del mobile 2019 (MERIDIANI)
Collection 2021
TUYO
PLINTO
OPEN AIR
MERIDIANI VOL.1
MERIDIANI VOL.2
/