Фабрика Arketipo - салон елітних меблів Comodo
Контакти салону Comodo
Салон меблів COMODO м. Київ, вул. Саперне Поле, 12, (044) 221-74-99(067) 406-67-04(050) 442-30-14(094) 821-74-99
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

Arketipo

Всі предмети меблів:
Arketipo (Італія)

Заснована у Флоренції в 1982 році компанія з виробництва меблів Arketipo спочатку ставила на чільне місце висока якість продукції, що випускається.

Спочатку займаючись виробництвом текстилю, торгова марка освоїла виробництво м'яких меблів, а потім істотно розширила свій асортимент, включивши в нього столи, журнальні столики, полки, лампи та інші аксесуари, необхідні для інтер'єру різних житлових зон.

При цьому початковий посил - випускати товарів найвищої якості - ніхто не скидав з рахунків і на сьогоднішній день бренд займає міцні позиції в сегменті елітних меблів.

Оскільки Флоренція в протягом століть несе в своїх традиціях дух експериментаторства, цим же якістю відрізняються і дизайнери торгової марки Arketipo, даючи простір своєї фантазії при створенні нових колекцій.

Рішення можуть бути найнесподіванішими - це і античні мотиви, і данина сучасним тенденціям, але незмінним залишається тонке почуття стилю, елегантність і впізнаваність продукції.

Єдина, мабуть, проблема, при виборі вишуканих меблів цієї фабрики з Тоскани - складно визначитися, оскільки виникає бажання одночасно придбати кілька колекцій.

Натхненню дизайнерів Arketipo і майстерності її червонодеревців можна тільки позаздрити.

Розкіш в поєднанні з елегантністю, різноманітні вишукані оббивки з будівництва стадіонів і спортивних - безумовно, практично вся продукція бренду підпадає визначення «твір мистецтва».

При цьому не холодного і відстороненого, а створює теплу дружню атмосферу, в яку хочеться зануритися з головою.

Якщо вам подобається отримувати від життя несподівані приємні відчуття, то меблі від торгової марки Arketipo буде дуже точним вибором, який вигідно підкреслить ваше ставлення до життя і безумовну індивідуальність особистості.

Компанія регулярно бере участь в найбільш значних меблевих виставках по всьому світу - в Мілані, Москві та інших форумах.

За більш ніж тридцятирічну історію бренд здобув повагу у всьому світі і обзавівся численними шанувальниками свого стилю в багатьох країнах.

Всі
Стіл
/